[Zaloguj]

badanie sluchu-slyszenie ponad normę - Forum CDur.pl

Tu jestem: Forum / Inne, niesklasyfikowane / badanie sluchu-slyszenie ponad normę
InformacjeWiadomość
Użytkownik:
anonimowy
Wysłany:
2016-01-31 23:26:31
Witam.Moze to dziwne ale przez przypadek zauwazylem ze moja córka slyszy dzwięki ktorych ja nie slysze.Opowiem jak to bylo.Julia lat10 caly czas mi i mojej żonie mowila co to za dzwieki i czy je slyszymy.W domu totalna cisza i się wsłuchujemy.Po kilku minutach mowimy żeby sobie przestala zartowac.Lecz nonstop stala przy swoim żebysmy sluchali lub wyłączyli to co tak pulsacyjnie piszczy.Po czasie zorientowala sie ze to z tabletu te dzwieki dochodzą.Postanowilem to sprawdzic.Po uruchomieniu jednej aplikacji wedlug mojej córki bylo slychac te dzwieki.Więc dalej sprawdzam mając tablet przy uchu i nadal nic nie slyszę-choc sam mam dobry sluch.Postanowilem Juli odejsc pare metrow ,odwrocic sie i pokazywac kiedy bedzie to slychac.Włczalem aplikacje na przemian i zawsze po jej załczeniu corka mowila ze piszczy-choc nie bylo opcji ze widziala kiedy to włączalem.Jak sprawdzic takie zdolnosci?Proszę o e-maila.dolakrzysztof@interia.pl